PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Fanny I

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází na konci náměstí malebného městečka Zlaté Hory. Město leží na severovýchodě okresu Jeseník při hranicích s Polskem na Zlatém potoce. Přímo před domem je autobusová zastávka ve směru Rejvíz - Jeseník.
Vybavení a služby
Nově zřízený apartmán je v přízemí bytového domu, má společnou vstupní chodbu a velikostně je 1+kk s rozlohou 40m2. Spaní na manželské posteli, jednolůžko a dvojlůžko na patrové posteli. Vlastní komfortní sociální zařízení, vybavená kuchyňka - indukční vařič, chladnička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, varná konvice. Samozřejmostí je LCD TV, Wi-Fi. V ceně je zahrnuto ložní povlečení, ručníky, utěrky a toaletní papír. Parkování na náměstí poblíž domu, hlídané kamerovým systémem.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí Zlatých Hor ukrývá kouzlo panenské přírody, tajemství středověkých štol i čarodějnických procesů. Za dobrodružstvím dávných zlatokopů se vydejte do skanzenu Zlatorudných mlýnů, projděte se planinami kolem Rejvízu k Velkému mechovému jezírku, vyšlápněte si k rozhledně na Biskupské kupě 890m n. m., navštivte Poštovní štolu, Sanatorium se Speleoterapií, Poutní kostel Panny Marie Pomocné nebo zříceniny hradů Edelštejn, Leuchtenštejn a Koberštejn.